Administrace

Dentamedka.cz | 3M ESPE
Představujeme společnost 3M ESPE.
3m,mmm,espe
12570
page-template-default,page,page-id-12570,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,boxed,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

3M

se představuje

Společnost 3M vznikla v roce 2001 spojením dentální divize 3M a společnosti ESPE Dental AG. 3M přichází s jasnou vizí stát se předním výrobcem na globálním dentálním trhu díky vysoké kvalitě a inovaci produktu a služeb, které jsou určeny k tomu, aby pomáhaly dentálním profesionálům uspokojovat potřeby svých pacientů.

 

Obě společnosti navzájem spojuje bohatá historie obchodní dokonalosti a inovace v dentálních materiálech a přístrojích. Díky kvalitnímu výzkumu a vývojovým programům získaly reputaci v oblasti kvality a spolehlivosti produktů a služeb, které nabízejí dentálním specialistům po celém světě. Výsledkem tohoto spojení je společnost která má důvěru a je mezinárodně uznávána. Představuje zdroj více než 2000 dentálních produktů a služeb, které překonávají očekáváni zákazníků a nepřetržitě dodržují vysoká kriteria obchodní etiky.

 

3M ESPE vyrábí více než 2000 výrobku a služeb, které pomáhají dentálním profesionálům zlepšit orální zdraví svých pacientu. Mezi nejznámější značky patří výplňové materiály Filtek™, otiskovací hmoty Impregum™, míchací přístroj Pentamix™ 2, cementy RelyX™, adheziva Adper™, dokončovací a leštící systémy Sof-Lex™a otiskovací hmoty Express™.

 

www.3m.cz

Speciální akční nabídky
platnost do 31.01.2021

Speciální akční nabídky společnosti 3M.