Administrace

Dentamedka.cz | GC Europe
Představujeme společnost GC Europe.
gc,europe
12592
page-template-default,page,page-id-12592,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,boxed,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

GC EUROPE

se představuje

GC EUROPE, evropská pobočka GC Corporation, působí na českém trhu od roku 1993. Firma je mezi stomatology a zubními techniky známá pro trvale vysokou kvalitu svých výrobků, jejich jednoduché použití a vysoký standard zákaznického servisu. Jsme předním světovým výrobcem v oblasti skloionomerních cementů řady Fuji (Fuji IX, Fuji II LC, Fuji VIII, Fuji Triage a další), a dlouhodobě jsme také známí svými odbornými znalostmi a pokrokem v oblasti sáder, otiskovacích a zatmelovacích hmot.

 

V několika posledních letech úspěšně působíme v oblasti estetické stomatologie (Gradia Direct, G-Bond, G-Light). V současné době jsme k řadě našich produktů přidali inovativní systémy a produkty z oboru minimálně invazivního zubního lékařství.Náš cíl je jasně daný: jako inovativní společnost s tradicí a zkušenostmi chceme nadále udávat tón v zubním lékařství. Naší hlavní starostí při tom není pouhá technická bezpečnost produktu, ale bezpečnost osob a zvláště orální zdraví – vždy ve spojení s nejnovějšími vědeckými poznatky. To vysvětluje dlouhodobou podporu, kterou GC EUROPE poskytuje kvalitním akademickým a klinickým pracovištím v celé Evropě.

 

Výsledkem intenzívní spolupráce a nepřetržitého dialogu se zubními lékaři a techniky jsme nyní schopni rozpoznat trendy, potřeby a poptávku po produktech v raném stádiu. Z toho vyplývá uvedení pokrokové koncepce minimálně invazívního ošetření, která je založena na třech hlavních tématech – identifikace, prevence a obnova. Po dnes už tradičních produktech tohoto programu, GC Tooth Mousse a GC Saliva-Check Buffer, dále nabízíme další produkty umožňující analýzu slin, diagnostiku a vynikající ochranu proti zubnímu kazu v podobě GC MI Paste Plus a GC Plaque Indicator Kit.

 

www.gceurope.com

Speciální nabídka pro ordinace
platnost do 31.12.2020

Speciální nabídka pro ordinace společnosti GC.