Administrace

Dentamedka.cz | Ivoclar Vivadent
Představujeme společnost Ivoclar Vivadent.
ivoclar,vivadent
12527
page-template-default,page,page-id-12527,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,boxed,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Ivoclar Vivadent

se představuje

Vše začalo v roce 1923 v Zurichu výrobou umělých keramických zubů. Dnes je Ivoclar Vivadent celosvětová společnost, která nabízí komplexní řadu inovačních produktů a systémů pro zubní lékaře i zubní techniky.Ivoclar Vivadent AG, se sídlem v Schaanu v Lichtenštejnsku, je od svého vzniku soukromě vlastněná společnost.

 

Produkty jsou dodávány do 120 zemí světa. Jako globální hráč, Ivoclar Vivadent má vlastní pobočky v 22 zemích s více než 2300 zaměstnanci po celém světě.

 

Passion – Vision – Innovation (vášeň – vize – inovace)

 

Tyto tři slova tlumočí jasné poselství. Vášeň, vize a inovace, tři faktory úspěchu, se projevují v naší filozofii, v našem přesvědčení a ve výrobcích a službách poskytovaných firmou Ivoclar Vivadent. Vytvářejí zaměření a směr naší práce a vyjádřují jasný závazek k našim zákazníkům.Ivoclar Vivadent disponuje jedním z největších center výzkumu a vývoje v dentálním průmyslu.

 

Tým více než 130 odborníků usiluje na denní bázi o rozvíjení integrované koncepce a spolupráce s renomovanými institucemi a univerzitami. Inovace jsou výsledkem souhry technické proveditelnosti, orientace na trhu a zkušeností. Pokračující další vzdělávání je jedním ze základních kamenů Ivoclar Vivadent. Mezinárodní centrum pro zubní vzdělávání (ICDE) v Schaanu patří mezi nejmodernější školicí střediska celosvětově. Zajišťuje vysokou úroveň technických znalostí a dovedností týkajících se Ivoclar produktů a systémů firmy Ivoclar Vivadent.

 

www.ivoclarvivadent.com

Akční nabídky pro ordinace
platnost do 29.02.2020

Atraktivní nabídky od Ivoclar Vivadent.