Administrace

Dentamedka.cz | KaVo Kerr
Představujeme společnost Kerr.
KaVo Kerr
12596
page-template-default,page,page-id-12596,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,boxed,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Kerr

se představuje

Společnost Kerr Dental dlouhodobě působí v oblasti výroby zdravotnických nekovových prostředků, technických materiálů a léčiv. Mezi hlavní výrobkové řady společnosti patří:
– výplňové materiály (Super-Cor, Adhesor, Kavitan,…)
– provizorní korunky a můstky (Optitemp Automix, Fixatemp NE Handmix,…)
– otiskovací hmoty (Siloflex, Stomaflex, Elastic Cromo, Epeen, Repin,…)
– dentální pryskyřice (Superacryl, Duracryl, Superpont, Conarol,…)
– zuby VITA odstínů (Spofadent Plus, Mifam Super Lux,…)
– farmaceutické přípravky (Jodisol, Desident CaviCide, Depural Neo,…)
– ostatní laboratorní materiály (Ceradent, Tessex, Silikan, Mramorit Blue,…)

 

Své výrobky prodává prostřednictvím sítě 180 distributorů v 57 zemích světa, převážná část směřuje do střední a východní Evropy. K základním vizím společnosti patří výroba takových výrobků, které umožní zubním lékařům a laboratořím poskytnout kvalitní a cenově dostupnou stomatologickou péči. Další vizí je zvýšení tržního podílu a hodnoty zaváděním nových, vysoce kvalitních výrobků, a to jak z vlastního vývoje, tak i spoluprací se svými obchodními partnery.

 

Kerr Dental získal ISO certifikát a CE certifikát od německé renomované auditorské společnosti RW TŰV. Tento certifikát svědčí o zavedení a používání systému, který zaručuje kvalitu v souladu s evropskou normou ISO 9001 v oboru vývoje, výroby a distribuce výplňových materiálů, pryskyřic, otiskovacích materiálů a akrylátových zubů.

 

www.kerrdental.cz

Akční nabídky pro ordinace
platnost do 31.12.2020

Speciální akční nabídky Kerr pro ordinace.