Administrace

Dentamedka.cz | školení a semináře
Zajímavá dentální školení a semináře.
skoleni,dentalni,seminar
12355
page-template-default,page,page-id-12355,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,boxed,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

školení a semináře

vhodná pro Vaši dentální praxi
V současné době připravujeme další školení pro I. polovinu roku 2020.

Jak přežít EET?
Strategické principy pro „bezbolestný“ přechod k EET – návody a doporučení

Ing. Tomáš Košumberský

Jak se EET projeví v nákladech praxe?
Jak lze bezpečně odměňovat zaměstnance?
Jakou cenovou korekci bude EET vyžadovat?

Nadcházející EET (květen 2020) všem „znovu rozdá karty“ a významně změní pravidla hry! Říká se, že „vše zlé je i k něčemu dobré“, a tato lidová moudrost platí i o EET: Pakliže se v posledních desetiletích marně volalo: „Proč se všichni nesjednotíme a nezvedneme hromadně ceny?“, pak právě EET bude oním „pojítkem“, jež stomatologickou obec na chvíli v něčem sjednotí.

V roce 2020 se začne hrát i ve stomatologii podle nových (mnohem přísnějších a lépe kontrolovaných) pravidel. Tento proces bude mít své světlé i stinné stránky a záleží na každém, jaký efekt převáží v jeho praxi! Uchopíme-li přechod na EET za správný konec – mohou být ve výsledku spokojeni všichni – eko-nomika bude vyšší na straně výnosů i nákladů a lidé (zaměstnanci) si budou vydělávat stejně, anebo více. Spokojenost „všech“ samozřejmě musí ve finále někdo zaplatit – účet za ETT budou hradit zákazníci/paci-enti, kteří nebudou mít jinou volbu (nebo zdraží všichni).

Tomáš Košumberský působí v České stomatologické akademii, je šéfredaktorem odborného magazínu DentalCare a spolumajitelem DentalCare Clinic v Mostě a školicího střediska ČSA. Bohatou publikační i vzdělávací činností se zaměřuje především na aplikaci marketingových principů jako nástroje ekonomických cílů ve stomatologii. Aktuálně se zaměřuje především na strategický management stomatologických praxí a řízení procesů.

Ke školení získáte šeky na nákup v Dentamedu v hodnotě 2 000 Kč. Bez registrace u ČSK.
Karlovy Vary
Hotel Dvorana, Chebská 394/44
čtvrtek 12. 3. 2020, od 13:00 h
Plzeň
Hotel Lions, Zborovská 18
čtvrtek, 2. 4. 2020, od 13:00 h
Teplice
Hotel Prince de Ligne, Zámecké náměstí 8
čtvrtek, 16. 4. 2020, od 13:00 h

určeno pro zubní lékaře

objednat za 2 990 Kč